Inter-Island (Teams) - Men's Fours

Summerset Retirement Villages
  North South
1980 L Dunn (AK)
J Bullen (UV)
I Wheeler (AK)
J Leitch (UV)
A Williamson (CY)
R McLachlan (SO)
W Kane (SL)
R Inglis (GB)
1981 J Bullen (UV)
G Benvenuti (HV)
I Wheeler (AK)
B Kinnaird (AK)
L McLennan (CY)
W Kane (SL)
D Cook (OT)
C Lister (AS)
1982 T Wright (WK)
M Rowlands (NT)
I Wheeler (AK)
P Wilmshurst (MN)
L McLennan (CY)
A Williamson (CY)
D Philpott (CY)
N Warnes (NN)
1984 R Eccles (WK)
K Waghorn (KC)
I Wheeler (AK)
B Meyer (MN)
L McLennan (CY)
M Berkeley (CY)
R Duncan (GB)
R McCutcheon (CY)
1985 C Taylor (AK)
K Whitehead (NS)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (UV)
L McLennan (CY)
M Berkeley (CY)
R Duncan (GB)
W Pascoe (SL)
1986 C Taylor (AK)
I Barr (UV)
I Wheeler (AK)
B Meyer (MN)
A Williamson (CY)
R Inglis (GB)
M Johnston (GB)
G Lawson (CY)
1987 J Bullen (UV)
A Bettridge (WK)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (UV)
L McLennan (CY)
D Cook (SC)
M Keen (SL)
M Cowan (OT)
1988 J Bullen (UV)
A Bettridge (WK)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (UV)
A Williamson (CY)
R Inglis (GB)
R Webster (OT)
M Cowan (OT)
1989 J Bullen (UV)
A Bettridge (WK)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (UV)
T Gould (OT)
L Bellis (CY)
R Webster (OT)
M Cowan (OT)
1990 R Eccles (TG)
A Bettridge (WK)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (UV)
T Gould (OT)
R Inglis (GB)
R Webster (OT)
M Gibbs (CY)
1991 J Bullen (UV)
M LeGeyt (HB)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (NT)
A Keith (AS)
T Gould (OT)
R Webster (OT)
M Gibbs (CY)
1992 J Bullen (UV)
M LeGeyt (HB)
I Wheeler (AK)
J Zittersteijn (NT)
A Keith (AS)
T Gould (OT)
G Fortune (SL)
B Atkinson (HK)
1993 K Gash (AK)
P Hoult (WK)
J Zittersteijn (NT)
R Dockary (NS)
N Warnes (NN)
M Keen (SL)
R Wilson (SO)
B Atkinson (HK)
1994 P Hoult (WK)
J Zittersteijn (NT)
R Dockary (NS)
N Semple (WK)
N Warnes (NN)
A Keith (AS)
P Swinden (OT)
W Comer (NO)
1995 M Bryant (WK)
J Zittersteijn (NT)
B Kinnaird (AK)
D Bell (WK)
M Grant (SO)
P Berkeley (CY)
R Cowan (OT)
G Low (SL)
1996 Pat Hoult (WK)
Murray Bryant (WK)
David Lipsham (AK)
Neil Semple (WK)
Murray Grant (SO)
David Philpott (CY)
Alan Clarke (CY)
Gary Low (SL)
1997 Rod Fleming (NS)
Kevin Whitehead (NS)
Keith Waghorn (MN)
Paul Psaila (AK)
Murray Grant (SO)
David Philpott (CY)
Simon Thomas (MR)
Neil Gilbert (CY)
1998 Grant l'Ami (NT)
Kevin Whitehead (NS)
Keith Waghorn (MN)
Paul Psaila (AK)
Murray Grant (SO)
Garry Flewitt (OT)
Simon Thomas (CY)
Neil Gilbert (CY)
1999 Kevin Whitehead (NS)
Wayne Baker (WK)
Darren Baker (WK)
Paul Psaila (AK)
Mark Keen (SL)
Louis Spencer (SL)
Michael Lawson (AS)
Barry Cadogan (OT)
2000 Pat Hoult (UV)
Keith Waghorn (MN)
Craig Scrivener (NL)
Paul Psaila (AK)
Grant l'Ami (OT)
Barry Craig (OT)
Michael Lawson (AS)
Richard Griffiths (CY)
2001 Colin Dow (TG)
Craig Scrivener (NL)
Grant Harvey (MN)
Grant Rayner (WK)
Trevor Gould (OT)
Simon Thomas (CY)
Graham Low (SL)
Richard Griffiths (CY)
2002 Pat Hoult (UV)
Keith Waghorn (MN)
Grant Harvey (AK)
Paul Jamieson (HV)
Trevor Gould (OT)
Simon Thomas (CY)
Graham Low (SL)
Mark Jacombs (OT)
2003 Mike Dempsey (NT)
Keith Waghorn (MN)
Blake Signal (UV)
David Lynn (PB)
Trevor Gould (OT)
Graham Low (SL)
Darryl Gallagher (OT)
Hayden Warnes (NN)
2004 Dean Gilshnan (MN)
Grant Harvey (AK)
Grant Rayner (NW)
David Lynn (PB)
Trevor Gould (OT)
Graham Low (SL)
Simon Thomas (CY)
Hayden Warnes (NM)
2005 Leon Bates (AK)
Colin Dow (TG)
Mike Phipps (NT)
Tony Griffin (MN)
Murray Fraser (CY)
Graham Low (SL)
Gary Low (SL)
Hayden Warnes (NM)
2006 Trevor Gould (UV)
John Zittersteijn (NT)
Mike Phipps (NT)
Richard Caddy (WK)
Murray Grant (SO)
Graham Low (SL)
Grant Fortune (SL)
Mike King (CY)
2007 John Zittersteijn (NT)
Bob Lochrie (MN)
Mike Phipps (NT)
Paul Smith (TG)
Murray Grant (SO)
Mark Keen (SL)
Grant Fortune (SL)
Mike King (CY)
2008 Trevor Gould (UV)
John Zittersteijn (NT)
Robbie Lochrie (MN)
Brent Biggar (WG)
Mark Keen (SL)
Fred Persico (NN)
Ashley Diamond (SL)
Brent Keen (SL)
2009 Kevin Childs (AK)
Mike Phipps (TA)
Lance Jenner (AK)
Paul Smith (TG)
Nigel Warnes (NN)
Fred Persico (NN)
Daniel French (OT)
Mathew Begg (CO)
2010 John Zittersteijn (NT)
Robbie Lochrie (MN)
Mike Phipps (TA)
Tim Veale (MN)
Nigel Warnes (NN)
Hayden Warnes (NN)
Mike King (CY)
Darryn Turner (SL)
2011 Grant Harvey (NT)
Robbie Lochrie (MN)
Lance Jenner (AK)
Rodney Mills (AK)
Nigel Warnes (NN)
Fred Persico (NN)
Ken Mackenzie (AS)
Mike King (CY)
2012 Grant Harvey (NT)xx
Robert Lochrie (MN)
Mike Phipps (TG)
Tim Veale (MN)
Simon Thomas (CY)
Fred Persico (NN)
Rob Osborne (CY)
Chris Moffitt (CY)
2013 Steve Fisher (AK)
Mark Ridley (NT)
Mike Phipps (TG)
Tim Veale (MN)
Nigel Warnes (NN)
Hayden Warnes (NN)
Domenic Palumbo (NN)
Chris Moffitt (CY)
2014 Steve Fisher (AK)
Mark Ridley (NT)
Alex Reed (TG)
Matthew Ellis (CS)
Daniel French (OT)
Michael Lawson (AS)
Brent Keen (SL)
Chris Moffitt (SO)
2015 Steve Fisher (AK)
Matthew Ellis (CS)
Mark Hastie (WK)
Alex Reed (TG)
Daniel French (OT)
Michael Lawson (AS)
Hayden Warnes (GB)
Brent Keen (SL)
2016 Steven Fisher (AK)
Matthew Ellis (CS)
Mark Hastie (WK)
Tim Veale (MN)
Simon Thomas (AS)
Michael Lawson (AS)
Daniel French (OT)
Grant Wilson (AS)
2017 Matthew Ellis (CS)
Mark Ridley (NT)
Tim Veale (MN)
Sean Ridley (NT)
Hayden Warnes (GB)
Matt Markham (AS)
Giovanni Persico (NN)
Chris Moffitt (SO)
2018 Matthew Ellis (CS)
Mark Ridley (NT)
Robin Porter (BP)
Sean Ridley (NT)
Michael Lawson (AS)
Grant Wilson (AS)
Derek Cooper (SC)
Brandon Williams (OT)
2019 David Archer (WK)
Mark Ridley (NT)
Sean Blackbourn (WK)
Tim Veale (MN)
David Webb (OT)
Derek Cooper (SC)
Nicholas Sinclair (OT)
Daniel Sinclair (OT)